6 Ekim 2012 Cumartesi

Merhabaaaa :)

-Ne o çocuk gibi çizgi film mi izliyorsun hala?
- Aaa sende bir büyüyemedin gitti?! Sorularına maruz kalan herkese merhaba :)
 Blogumuzun adından da belli olduğu üzere burada çevirdiğimiz animeleri sizlerle buluşturacağız. Çoğul konuşuyorum çünkü bu işi tek başıma yapmıyorum. Sevgili ekip arkadaşlarım sağ olsunlar, bana çok yardımları oluyor. Daha sonra onları da sizlerle tanıştıracağım.
İlk animemiz olan Lady Georgie'yi bir çoğunuzun bildiğini düşünüyorum. Malesef proje başından beri yaşadığımız aksaklıklar nedeniyle henüz tamamlayamadığımız, ama tamamlamak için sonuna kadar gideceğimiz anime; Lady Georgie. Şeker kız Candy'ye olan benzerliğiyle dikkatleri çeken Georgie, içerdiği cinsel içeriklerden dolayı da çoğu kişinin izleyemediği bir animedir. İzleyenler arasında da Candy'ye ne olmuş, ne ara gelmiş buraya diye düşünenlerinde olduğunu sanıyorum :)
Konusuna değinecek olursak; Avusturalyalı bir çiftçi tarafından bulunan Georgie, üvey olduğundan habersiz ailesiyle mutlu mesut bir yaşam sürüyor. Tâ ki....... :))


İkinci olarak değişik konusuyla dikkatleri çeken ve yine eskilerden bir anime; Marmalade Boy. Ailesinin aldığı boşanma kararıyla hayatı alt üst olan Miki'yi seyredeceğiz hep birlikte.
Çok kısa oldu değil mi? :) Farkındayım, ama şimdilik bu kadar. Son olarak blogumuza hoşgeldiniz diyor ve yazıma burada son veriyorum :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder